• Home
  • Begin hier
    • Over ons
    • Disclaimer
    • Opmerkingen beleid
  • Recepten
    • Avondeten
    • Brood
    • Desserts
    • Drankjes
    • Groenten
    • Koek en gebak
    • Lunch
    • Ontbijt
    • Pannenkoeken
    • Salades
    • Sauzen en dips
    • Snacks
    • Soepen
    • Zoete lekkernijen
  • Gezondheid Algemeen
    • Natuurlijke Remedies
    • Natuurlijke Verzorging
    • Supplementen Info
  • Huis & Tuin
    • Een Natuurlijk Schone Keuken
    • Organisatie
    • Menuplannen
    • Budget
  • Overige
    • Give-Away & Reviews
    • Overige
    • Uitdaging
  • Partners
  • Contact
    • Adverteren
    • FAQ

Winnaar Give-Away Puur Mieke

geschreven door Heleen Quantrill 6 Reacties

Wauw mensen, wat een heerlijke dag gaat dit worden! Hang buiten die was, gooi open de ramen en ruim op die stoffige rommel. Geniet van het zonnetje, laat je huid alvast een beetje wennen aan die prille zonnestralen ter voorbereiding op een gif-vrije zomer en maak er een mooie dag van!

Wij gaan vandaag de plantenbakken repareren, fietsen wassen en in de olie zetten, straat schoonspuiten en eens kijken wat een tot nu toe vergeten opbergbox achter in de tuin allemaal voor schatten herbergt. Ik heb nog geen vreemd luchtje geroken, dus ik denk niet dat er lijken uit komen 😉 we blijven optimistisch…

Verder wil ik de ramen lappen en de bedden van de kids verschonen. Nu is de kans om al het beddengoed even lekker een paar uit buiten te laten luchten. Meteen van profiteren. Hè, wat voel ik me goed! Merken jullie het? 😉

Maar laat ik jullie niet verder lastigvallen met mijn energie-uitbarstingen! Het is tijd om de winnaar van dat prachtige, heerlijke, geweldige schoonmaakpakket van Puur Mieke aan te kondigen!

De winnaar is:

“Daniela 4 March 2014 08:34
Ik vind je blog superleuk, elke dag zit ik wel even te kijken of je weer iets nieuws hebt geschreven. Ik wist niet dat wasnoten zoveel toepassingen heeft superinteressant, vandaar dat ik nu ook meedoe. Ga zo door.
Daniela”

Gefeliciteerd!

Neem zo gauw mogelijk contact met mij op via het Contactformulier om je gegevens door te geven. Ik zal er dan voor zorgen dat Mieke het pakket jouw kant op zal sturen.

Niets gewonnen? Niet getreurd! Later deze maand geeft Mieke weer iets weg en dan voor twee gelukkige winnaars! Want de maand maart gaat over schoonmaken, dus ook ons huidje mag wel eens wat extra aandacht krijgen. Nieuwsgierig geworden? Hou mijn blog dan in de gaten om erachter te komen wat Mieke nog meer weg gaat geven!

En uiteraard en boven alles wil ik Mieke heel hartelijk bedanken voor deze Give-Away. De producten zijn werkelijk waar super en de communicatie over deze actie was heel plezierig. Ik raad je webwinkel regelmatig aan, ook bij ons op school, dus ik wil je via deze weg ook veel succes verder met je winkel wensen!

© 2010-2012 Eet Goed, Voel je Goed.  ALL RIGHTS RESERVED.

Ook leuk om te lezen!

  • Review Hurom SlowjuicerReview Hurom Slowjuicer
  • Modderdag – Wat is dat en Waarom is het Gezond?Modderdag – Wat is dat en Waarom is het Gezond?
  • Paleo Chocolade Verjaardagstaart voor MoederPaleo Chocolade Verjaardagstaart voor Moeder
  • Kokos Banaan Ei PannenkoekjesKokos Banaan Ei Pannenkoekjes
  • Rode Koolsla/ ColeslawRode Koolsla/ Coleslaw
Bijgewerkt op 1/04/17

Categorie: Give-Away & Reviews Tags: Winnaar Give-Away Puur Mieke

Reacties

  1. Jacomijn zegt

    om

    Gefeliciteerd Daniela!
    Ik ben inmiddels heel nieuwsgierig geworden naar deze producten!
    De voorjaars kriebels zijn heel herkenbaar ook hier krijgt alles een grote beurt ik maak tegenwoordig alles schoon met mijn stoomreiniger dus puur alleen water 😀 geniet allen van dit heerlijke weer! Succes Heleen en tot blogs!

    Beantwoorden
  2. Anonymous zegt

    om

    Lekker he dit voorjaarsweer.
    Ik ga lekker genieten op mijn balkon en ga me door de week wel druk maken in het huis.
    Nu eerst genieten en zonnestralen pakken.
    groet, Sabine

    ps felicitaties voor de winnaar.

    Beantwoorden
  3. Anonymous zegt

    om

    http://vroegevogels.vara.nl/Natuurweetje.320.0.html?tx_ttnews%5Btt_news%5D=359809&cHash=29d2c15411ef860240ecc922c5597425

    Beantwoorden
  4. Anonymous zegt

    om

    Laat die was maar binnen drogen! De eerste dag dat de zon echt lekker schijnt, is meteen ook de dag dat de bijen uit gaan vliegen en dus op die dag alle opgespaarde ‘winterpoep’ uitpoepen, hahahaha! Wist je dat niet???

    Beantwoorden
    • Anonymous zegt

      om

      De reinigingsvlucht is al geweest. De bijen halen volop stuifmeel en de koningin is al aan de leg en er is al zelfs broed. Dus geniet ervan en hang die was maar lekker buiten.
      Groetjes van de vrouw van een imker.

      Beantwoorden
    • Anonymous zegt

      om

      Mooi! Dan kan hij dus al veilig naar buiten 🙂

      Beantwoorden

Laat een reactie achter Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Rating recept




Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Hier vind je me ook…

  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest

Welkom!

Hallo! Ik ben Heleen, het meesterbrein achter Eet Goed, Voel je Goed.

Als je op zoek bent naar een meer ontspannen en gezondere versie van jou, dan zit je hier goed! Mijn missie is om je te laten zien dat je gezond en lekker kunt eten zonder al te veel moeite en poespas. Eten is niet alleen voeding, maar ook samenzijn, genieten en ontdekken.

Dus pak gauw een kop thee of koffie en schuif aan, dan kletsen we nog lekker even verder.
Lees meer…

Copyright © 2023 · Eet Goed, Voel je Goed · All Rights Reserved · Privacy Policy

· Log in